Bio

Narodil som sa v roku 1973 v Košiciach. V roku 1998 som ukončil VŠMU v Bratislave – odbor filmová réžia. Profesionálne sa venujem komponovaniu hudby do reklamných spotov. Zvukovému dizajnu televíznych staníc, tv relácií. Som autor zvučiek, jinglov,  atď. (napr. Televízne noviny TV Markíza, TV Noviny JOJ a TA3), produkujem hudobný dizajn webových stránok a počítačových hier, hudobne sa spolupodieľam na divadelných hrách a venujem sa vytváraniu hudby na rôzne účely, napr. firemné eventy a pod.

Pracujem vo vlastnom nahrávacom štúdiu, ktoré je vybavené trendovou a rozsiahlou technikou, takže sa tu dá všeličo vyrobiť. Okrem syntezátorov sú tu aj akustické nástroje, bicie, gitary, klavírne krídlo a retro piana. Snažím sa porozumieť časovým i finančným možnostiam a potrebám TV a reklamných produkcií.

Ďalej je tu možnosť využiť databázu hotových hudobných trackov, vytvorených pre reklamné spoty. Sú zoradené podľa žánrov, majú dĺžku 30 sekúnd a ich pracovnú verziu si môžete voľne sťahovať z web stránky:  

http://music.voicecasting.sk

Platíte až v okamihu, keď po schválení hudby klientom potrebujete získať hudbu v plnej kvalite. Ceny sú veľmi priateľské, ako aj náš manažér, ktorý sa s vami skontaktuje.

S pozdravom Marian Čurko